10 квітня, в ефірі телеканалу «Інтер» у випуску соціального ток-шоу «Стосується кожного» під назвою «Чудовисько з-під Ніжина» були озвучені нові подробиці страшного злочину, який стався 20 березня на Чернігівщині та розбурхала всю країну. У селі Мильники Ніжинського району від травм, несумісних з життям, померла дворічна Вероніка Єсипенко. На тілі дитини лікарі виявили сліди страшних тортур.

За підозрою у вбивстві затримали 32-річного Назара Красулю, в будинку якого Вероніка жила разом з мамою – Галиною Єсипенко. Але місцеві жителі побоюються, що винного у смерті дівчинки не покарають за всією суворістю закону і вже незабаром підозрюваний може опинитися на волі. Тим більше що одна з основних свідків у справі – пасербиця Назара – змінила свої показання і звинуватила у всьому маму Вероніки. Не на користь Галини говорить і той факт, що на похорон дочки вона так і не прийшла … Крім того, журналісти програми під час власного розслідування знайшли людину, яка стверджує, що за Галиною Єсипенко помічав прояви жорстокості по відношенню до дитини.

Жителі Мильників звернулися в ток-шоу «Стосується кожного» з проханням розібратися в події і не дати винним в смерті 2-річної Вероніки піти від відповідальності.

«Про цю історію я дізнався з соцмереж і, чесно кажучи, був шокований, – каже експерт« Стосується кожного », адвокат Олександр Мозолевський. – Але те, що я почув у студії ток-шоу… Повірте, це шокувало мене ще більше! Я впевнений: після виходу в ефір цієї програми будь-який чиновник або слідчий у цій справі буде діяти суто в рамках закону ».

У студії програми свідки і односельці розставлять всі крапки над «і» в цьому страшному справі.

«Говорити про цю історію дуже важко, – зізнається ведучий« Стосується кожного »Андрій Данилевич. – Але мовчати – не можна. Потрібно зробити все для того, щоб всі причетні до болісної смерті дворічної дівчинки були покарані по закону. І нехай цей жах більше ні з ким ніколи не повториться ».

Шокуючий випуск ток-шоу «Стосується кожного», в якому йтиметься про винуватців події в Мильники і про те, що може зробити кожен з нас, щоб подібні випадки не повторювалися, – «Чудовисько з-під Ніжина». Не пропустіть – сьогодні, 10 квітня, о 18:00 на телеканалі «Інтер».

Джерело: Нежатин