3 грудня у Територіальному центрі  відбувся захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. Це день, який об’єднує сильних і спрямованих людей, котрі кожного дня долають труднощі та виявляють стійкість духу та непохитну віру в життя, людей з обмеженими можливостями.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулися голова Ніжинської міської організації ветеранів України Людмила Величко та заступник голови Чернігівського осередку Всеукраїнської асоціації працездатних інвалідів Олександра Шевченко.

Волонтерською групою «Час для нас» (керівник – Ганна Бондаренко) та колективом Ніжинського міського будинку культури (директор – Ірина Литвинець) для учасників заходу була підготовлена цікава концертна програма «Таланти без меж».

Свої виступи презентували талановиті та обдаровані особи з інвалідністю, а саме: жіночий вокальний аматорський ансамбль «Ніжинка» (керівник – Ірина Литвинець), вихованці центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра» (директор – Тетяна Кісельова), поетеса Ірина Васильківська та відвідувачі територіального центру Тетяна Сушко та Ольга Байдала.

Бурхливими оплесками глядачі зустрічали: вокалістів — Олександра Савіча, Анатолія Паташова, Яну Глову, Тетяну Довгошею; віртуозну гру саксофоніста Андрія Кореєва та баяніста Ігоря Куніцина. Бадьорого настрою всім додав виступ зразкового ансамблю танцю «Вікторія» (керівник – Вікторія Вишнева).
Присутні мали змогу ознайомитися з виставками робіт Ніни Аброськіної та Наталії Комаровської, а також інформаційно-літературною викладкою «Від серця до серця – стежина добра», підготовленою працівниками бібліотеки-філіалу №2 Ніжинської міської ЦБС (завідувачка Ніна Івасенко).

Директор територіального центру Інеса Шаповалова подякувала всім, хто доклав зусиль до організації цього чудового заходу та вручила подяки за активну участь в концертній програмі.
Наприкінці зустрічі всі присутні отримали солодощі від Спілки Самаритян України Чернігівське об’єднання (голова Ірина Балакірєва).

Текст і фото: Ніжин.City