На це за ініціативи народного депутата України Олександра Кодоли виділено понад 500 тисяч гривень з фонду соціально-економічного розвитку. Минулого тижня Кабмін прийняв постанову про виділення коштів на соціально-економічний розвиток регіонів.  Серед цих коштів 5 мільйонів гривень виділено саме на розвиток 209 виборчого округу. За словами депутата, як і минулого року, кошти будуть направлені на вирішення соціальних та інфраструктурних проблем округу.

«У 2016 році за моєю пропозицією, держава вже виділяла кошти на реконструкцію ЦРЛ в Срібному, але, на жаль, через те, що ці кошти надійшли в область лише наприкінці року, фірма-підрядник не встигла виконати усі необхідні роботи і закінчити ремонт вчасно. Тому кошти повернулися до держбюджету. Цьогоріч мені довелося лобіювати перед  Урядом  пропозицію, щодо завершення реконструкції відділень Срібнянської лікарні із заміною вікон, дверей, внутрішніх електромереж та іншими необхідними роботами. Я дотримаю слово, яке дав своїм виборцям у Срібному. Ремонт лікарні ми обов’язково завершимо, так само як і завершимо інші проекти,розпочаті минулого року в інших районах та містах округу» — розповів депутат.

15967756_10206329377273025_942969913_o-kopyya-1024x768

Візит О. Кодоли Срібного в січні 2017 року

Також за рахунок коштів з фонду соціально-економічного розвитку за ініціативою нардепа заплановано встановлення спортивного майданчика  у Срібному та дитячого — у Васьківцях Срібнянського району.

Реалізація проектів розпочнеться, як тільки кошти надійдуть з державного бюджету в область.

Нагадаємо, що минулого року за пропозицією народного депутата Олександра Кодоли з фонду соціально-економічного розвитку в його виборчий округ надійшло 20 мільйонів гривень.