Народний депутат України Олександр Кодола привітав медиків Срібнянської районної лікарні з професійним святом не лише теплими словами. Відтепер на виклики до своїх пацієнтів медики тепер їздитимуть на новій “швидкій”.

“Цей так необхідний медикам автомобіль придбано за кошти благодійного фонду, тобто за позабюджетні”, — зазначив народний депутат...

Машина має повний привід, тому впорається навіть з бездоріжжям, яке зустрічається між деякими селами. Це дозволить вчасно надати допомогу хворому. Автомобіль виготовлений на Кременчуцькому автозаводі і обладнаний під “швидку”.

Олександр Кодола висловив лікарям свою повагу та вдячність подяками. Нардеп вручив їх завідувачу хірургічним відділенням райлікарні, лікар-хірургу Михайлу Семенюку, завідувачу неврологічним відділенням, лікарю-невропатологу Миколі Дрозду, заступнику головного лікаря ЦРЛ з медичної частини Михайлу Фанті, завідувачу терапевтичним відділенням, лікарю-терапевту Наталії Степаненко, завідувачу клінічною лабораторією райлікарні Аллі Куделі, головній медичній сестрі лікарні Надії Карацим, завідувачу поліклінічним відділенням, лікарю-гінекологу райлікарні Людмилі Головчак, завідувачу дитячого відділення лікарні, лікарю-педіатру Зої Кібець та головному лікарю Срібнянської ЦРЛ, лікарю-анестезіологу Миколі Діденку.

За 5 років своєї депутатської каденції Олександр Кодола залучив на Срібнянщину 9 мільйонів гривень. З них майже мільйон гривень було витрачено на реконструкцію терапевтично-пологово-хірургічного відділення з лабораторією районної Срібнянської лікарні. Сотні тисяч гривень залучено на придбання медичного обладнання для ФАПів, амбулаторій Срібнянського району та районної лікарні.

Тож Олександр Кодола пам’ятає та цінує важку працю лікарів не лише у їх професійне свято. Щороку народний депутат проводить з керівниками усіх районних закладів медицини свого округу робочі наради. На них він дізнається про потреби всіх лікарень безпосередньо від їх працівників, що робить працю нардепа в окрузі злагодженою та відповідальною.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли