Не маючи юридичних аргументів у публічних судах, Чернігівські поліцейські вирішили застосувати примус і залякування. Про це на своій сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив адвокат Дубровського Віталій Коломієць.
Так, сьогодні слідча на виконання рішення суду повернула частину вилученої в Дениса зброї. Попередньо суд двічі відмовив слідчому і прокурору в накладенні арешту на зброю. Оскільки останні не змогли довести, що зброя — це річ вилучена ЗАКОНОМ з обігу. Фактично сьогодні вперше в історії України слідча передала підозрюваному зброю «без передбаченого законом дозволу».
Здається такого приниження місцеві очільники поліції сприйняти не змогли і замість того, щоб написати рапорти на вище керівництво щодо необхідності ухвалення відповідного ЗАКОНУ, почалися репресії на Дениса і його родину.
Так, вже декілька годин як Денис з батьком і дівчиною був незаконно знятий з потяга і протиправно утримується на станції Бориса Олійника, повідомляють у коментарях.14993492_1475210375841716_963071822346509771_n
Утримують 8 осіб в цивільному з автоматами. Не представляються, кажуть з міліції.

Адвокат та близьке оточення зброяра сильно переймаються тим, що зважаючи на юридичну безсилість правоохоронців, вони можуть перейти до класичних методів підкидання «речовин в пакетах». Зважаючи на те, що справа Дениса Дубровського — пік боротьби за закон про цивільну зброю та боєприпаси, адвокат просить допомоги в Української Асоціації Власників Зброї підтримати їх репостом з вимогою про звільнення керівника ГУ НП в Чернігівській області. 

Більше про справу Дениса Дубровського (Den Ragnar) за цим посиланням http://zbroya.info/uk/partner/law-ok/blog/11257_denisovi-dubrovskomu-skasuvali-domashnii-aresht/

А також на сторінці адвоката Vitaliy Kolomiets.