Група у відомій соціальній мережі «Вконтакті» під назвою Соломія Близнюк врятуємо життя дитині проводить збір коштів, які необхідні аби врятувати життя маленької ніжинки.

IPiLE-aFxfE

Мати Соломії, Тетяна Близнюк зазначає:

— Наша донечка народилася з унікальним сердечком. Її діагноз — загальний артеріальний стовбур, в поєднанні з критичним стенозом клапана ОАС — дуже рідкісний і складний вроджений порок серця, при якому від серця відходить єдина магістральна судина, що несе змішану кров у велике і мале коло кровообігу. У кардіології загальний артеріальний стовбур діагностується в 2-3% випадків від числа всіх ВПС
В Україні кардіохірурги відмовилися робити операцію. І відправили нас додому ... помирати ... адже без хірургічного втручання з таким діагнозом не вижити.
Але ми вирішили не здаватися. Після пошуків ми дізналися, що Республіканський науково-практичний центр дитячої хірургії Білорусі може прийняти на операцію, вартість якої становить 6677 доларів США або 190 000 гривень.
6677 доларів США — непосильне сума для однієї сім'ї, але її цілком можуть зібрати сотні і тисячі небайдужих людей. Ми благаємо Вас про допомогу вже сьогодні, адже з таким важким діагнозом дорога кожна хвилина. Відтягувати з операцією можна!
Будь ласка, не проходьте повз, врятуйте найдорожче на світі — життя дитини!
Документи: https://vk.com/docs?oid=-115265968
Рахунок на лікування: https://vk.com/topic-115265968_33568015
Реквізити для допомоги: https://vk.com/topic-115265968_33567911