Після капітального ремонту виробничого цеху «Смолинський торфозавод» б’є рекорди з виробництва торф’яного брикету. За добу тут виготовляють понад 100 тонн продукції. Споживачі хвалять смолинський тоф як один із найбільш якісних. Незважаючи на здорожчання енергоносіїв, ціна на брикет залишилася на рівні минулого року. Смолинці поступово нарощують потужості, розширюють штат і закликають споживачів купувати якісний та дешевий торф.
2rqi0kEQWuw

Від початку червня «Смолинський торфозавод» став філією ДП «Чернігівторф» і отримав право розпоряджатися активами. Тут поступово нарощують виробничі потужності. Після ремонту цеху завод виготовляє за добу понад 100 тонн торфобрикету, замість 60 тонн у минулому році. Продуктивність праці зросла на 40 відсотків. Так що бункери забиті під зав’язку. Сільські школи та військові, які купували у Смолині торф, залишили позитивний відгук про саму продукцію: «Брикет – бомба»!

Торф реалізують не лише в Чернігівській області, а й в інших куточках України. Заводчани збувають брикет не тільки юридичним особам, але і населенню. Ціни на продукцію Смолинського торфозаводу не змінилися – 945 гривень за тонну.

Андрій Страхов