Хтось краде домашніх собак у жителів села Мньов просто з будок. Зранку господарі знаходять лише розірвані ошийники. Зникають породисті мисливські пси і звичайні дворняги різного віку та розміру. За місяць там не дорахувалися 20 собак. І це без бродячих, яких в селі взагалі не видно. Кого підозрюють, дивіться у сюжеті.

У селі Мньов більше не чути собачого гавкоту. Пси зникали один за одним. У дворі пані Надії Бабич кілька тижнів пустує будка, лишився лише погризений ошийник. Чия робота, місцеві лише здогадуються.

Усі кролі на місті, а от двох мисливських собак не дорахувався сусід Надії, колишній єгер Юрій Лутченко. У крадіжці одразу запідозрив вовчицю, її разом із виводком бачили поблизу.

Поблизу Мньова у болотах справді поселилася вовча родина, виводок що неменше 4 вовченят. Дичини їм може не вистачати, тому йдуть у село, ймовірно, аж із зони відчуження, — пояснюють мисливці. Що вовки полюють на собак, мисливців не дивує, багато псів не повертається із облав на вовків. І ще одна причина – помста людині.

Оскар поселився у вольєрі у дворі дідуся Олексія на місці зниклого Барсика. Господар запевняє, вовкам немає за що мститися мньовцям. На вовків тут давно ніхто не полював і виводок не забирав, але вже міркують про облаву. До першого снігу годі й думати про засідку на вовків, кажуть мисливці. Родина поселилася у болотах, сюди дуже важко дістатися. Крім того, собаки навряд чи візьмуть вовчий слід.

До зими вирішили тримати песиків у вольєрах або зачиняти у хліву. Сподіваються вовки самі забудуть дорогу до села.

Сюжет телеканалу «ТСН»