Радник очільника Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що в Росії тривають «грандіозні зміни» у керівництві Генерального штабу. 

Про це Арестович повідомив під час розмови з російським журналістом та правозахисником Марком Фейгіним.

«У Росії зміщують керівництво Генерального штабу. Чищення, зміщення та перестановки. За попередніми даними, Герасимов де-факто відсторонений, а де-юре ще обіймає посаду. Наразі вирішується: давати йому час на виправлення чи не давати», — розповідає Арестович.

За його словами, у Росії відсторонили також командувача «елітної» першої танкової армії, яка воювала на Півночі та поблизу Ізюма в Харківській області.

«Його не просто усунули, проти нього відкрили кримінальну справу. Можливо, у справі державної зради», — каже заступник керівника ОП.

Змінили також і заступника начальника Генерального штабу. За словами Арестовича, саме ця людина брала участь у плануванні війни в Україні.

«Це означає дуже важливу річ — не ми (Україна — ред.), а сама Росія дала оцінку своїм військовим за проведення цієї „операції“. Сідайте – двійка. Подальша їхня доля сумна», — заявив Арестович.

Нагадаємо, російські генерали бояться «чисток», які, напевно, збирається влаштувати російський президент Володимир Путін за провал війни в Україні, щоб «зробити з них цапів-відбувайлів».

Джерело: ТСН