Активісти Прилуцької «Свободи» поновили традиційні акції зі здачі крови. 16 березня 2017 року голова Прилуцької міської організації ВО «Свобода» Євгеній Яценко разом із побратимами здали кров для порятунку бійців, поранених у зоні бойових дій на Сході. Зокрема, до акції приєдналися член виконкому Прилуцької міської ради свободівець Ігор Гензель, а також директор Прилуцької районної бібліотеки свободівка Валентина Тарасенко.img_20170317_102322

«Ми розуміємо важливість створення банку крові для своєчасного надання необхідної медичної допомоги пораненим у зоні бойових дій. Тому вирішили здати кров і таким чином допомогти хлопцям. Робимо це не вперше й не в останнє. Ми й надалі допомагатимемо пораненим бійцям», ‒ зазначив Євгеній Яценко.

Своєю чергою, Ігор Гензель наголсоив: «Головне мати бойовий дух і внутрішній стрижень, а кров ‒ то річ відновлювана. Кров ‒ це та мала ціна, що я можу заплатити бійцям, які боронять наші кордони й охороняють наш спокій».

Також метою акції, як стверджують націоналісти, є привернення уваги до теми донорства, популяризування цієї суспільно важливої справи, залучення якомога більшої кількости людей до здачі крови.

«Поділившись нею з иншими, можна не лише оздоровитися й допомогти своєму організмові, а й врятувати життя хворій людині, подарувати їй надію. Нібито це маленька справа, однак за нею незліченне добро тисяч донорів, які чинять подвиги. Такі величні самопожертви стверджують, об'єднують, гартують дух українців, роблять їх свідомими громадянами, що обов'язково допоможе при розбудові та утвердженні нашої держави», ‒ переконана директор Прилуцької районної бібліотеки для дітей та дорослих Валентина Тарасенко.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»