10 вересня 2016 року Прилуки знову стали столицею гумору та сміху: в місті проходили змагання КВН-ліги. Генеральним спонсором осіннього Кубку КВН виступив депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко.

Три години неспинних веселощів, влучних жартів, бурхливих оплесків – саме таким був суботній вечір у Прилуцькому міському будинку культури. Позмагатися в кмітливості та дотепності до нашого міста приїхали команди з Києва, Чернігова, Ніжина, Харкова, Запоріжжя. І звісно ж, свої таланти демонстрували прилучани – місцева команда «Нон-Стоп» (яка в підсумку посіла друге місце).kvn-priluki10_sent

Всі учасники відчайдушно боролися за перемогу, докладали усіх зусиль, аби виступити якнайкраще. І можна з упевненістю сказати, що кожен номер був справжнім подарунком для глядачів, адже додавав позитивного настрою й гарних емоцій.

Цього разу фортуна посміхнулася одразу двом командам: за підсумками журі, переможцями змагань на осінній Кубок КВН-2016 стали «Збірна двору» (Київ) та збірна вірмен України «Джан». Обидві команди з перших хвилин виступів стали безперечними фаворитами глядачів. Однак, як розповіли їхні капітани, перемога далася непросто.

«Ми вже не вперше приїздимо до Прилук для участі в КВН, — ділиться Олександр зі «Збірної двору». – Сьогодні тут утрьох, хоча всього в нашій команді дев’ять учасників. Бували на змаганнях в різних містах, але Прилуки любимо по-особливому, і повертаємося сюди із задоволенням. Ця сцена вже втретє стала для нас переможною».

«Збірна вірмен України бере участь в КВН-змаганнях в Прилуках після тривалої перерви, — додає капітан «Джану» Едуард. – Не вдалося побувати на зимовому та весняному Кубках, тож дуже раді, що сьогодні знову тут перемогли!»

Кубок КВН вручила переможцям директор БО «Благодійний Фонд Рожка Артема» Оксана Буряк.

«Я із задоволенням відгукнувся на пропозицію стати Генеральним спонсором ліги КВН в Прилуках, — каже депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко. – Намагаюся завжди підтримувати цікаві починання. І добре, що молодіжна організація виступає з ініціативою проведення таких заходів, спрямованих на культурне дозвілля молоді нашого міста».

Цей суботній вересневий вечір КВН надовго запам’ятається всім шанувальникам жартів і влучного слова. А дві такі різні команди-переможниці довели: гумор не знає кордонів і національностей, він об’єднує людей та робить їх щасливішими.

priluki.city