(Мер Михайло Приходько, якого судом було засуджено за хабар)

В український прокат вийшов фільм Сергія Лозниці «Донбас». Відсьогодні стрічку, яка наступного року може позмагатися за Оскар, показують в усіх містах країни. Українська прем'єра драми, що написана і знята за реальними подіями в окупованих Донецьку і Луганську та не тільки, пройшла напередодні в столичному кінотеатрі.
Фільм «Донбас» — це 13 новел, які переплітаються між собою і розповідають з чого починалася війна між Україною і Росією.
У фільмі немає жодного головного героя і сценарій написаний за відеороликами з інтернету та розповідями жителів Донбасу. За акторів там були і прості містяни.
Починається стрічка з новели, де журналістка виливає відро бруду на голову меру. Прототип цієї сцени — Ірма Крат, яка неодноразово була учасницею скандалів. У 2012 році вона облила багнюкою тодішнього міського голову Ніжина.

Довідково: 2012 року Новозаводський суд міста Чернігова визнав колишнього мера Ніжина Михайла Приходька винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2. ст. 368 Кримінального кодексу (одержання хабара).Дивись подробиці у сюжеті ТСН.

Джерело: mynizhyn.com