Кабінет Міністрів України виділив кошти на реалізацію соціально-інфраструктурних проектів, ініційованих на прохання громад народним депутатом України Олександром Кодолою у його 209  виборчому окрузі. Зокрема на реалізацію проектів у Носівці та Носівському районі виділено 2 мільйони 805 тисяч гривень.

«Цього року я продовжую залучати кошти на розвиток свого 209 виборчого округу. Нещодавно Кабінет міністрів України прийняв рішення про виділення чергового траншу у розмірі 11,3 мільйони гривень із  спеціальної депутатської субвенції на соціально-економічний розвиток територій. Ці кошти будуть спрямовані для реалізації наших спільних з громадами соціально-важливих проектів в окрузі: на розвиток інфраструктури населених пунктів, допомогу навчальним закладам, закладам охорони здоров’я тощо», — повідомив народний депутат України Олександр Кодола.

За сприяння народного депутата у Носівці продовжиться розбудова об’єктів соціальної  інфраструктури. Зокрема 650 тисяч гривень буде направлено на облаштування сучасної зони відпочинку із встановленням архітектурно-паркової композиції з сонячними панелями та ліхтарями «сонячне дерево» та великим сучасним дитячим майданчиком на центральній площі міста та вулиці Центральній.

Крім того у Носівці також буде встановлено велике дитяче ігрове містечко вартістю 900 тисяч гривень на вул.  Кобизькій шлях. А на території школи №1 буде встановлено перший в місті інклюзивний дитячий майданчик.

Залучив депутат кошти і на капітальний ремонт дитячого відділення Центральної районної лікарні. На це виділено 500 тисяч гривень.

Як і минулого року кошти будуть спрямовані на розбудову об’єктів інфораструктури в населених пунктах району. Зокрема на прохання громади в Мрині на вул Броварця буде проведена реконструкція вуличного освітлення. Окрім того для Мрина, Макіївки, Рівчак-Степанівки будуть закуплені сучасні світлодіодні ліхтарі.

Також кошти передбачені для закупівлі сучасної аудіоапаратури для будинку культури та комп’ютерного обладнання для загальноосвітньої школи в с. Держанівка.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли