Місцеві жителі чекали на цю подію  понад двадцять років. Народний депутат України Олександр Кодола виконав обіцянку, яку дав жителям Носівки на початку квітня. Він пообіцяв, що вже до Великодня  освітлення з’явиться на 8 вулицях та провулку в місті.  Напередодні найбільшого християнського свята, депутат під час робочої поїздки до Носівки особисто проінспектував виконання взятого на себе зобов’язання.

“Три тижні тому я обіцяв носівчанам, що до Великодня ми зробимо освітлення на вулицях

Робоча, Сагайдачного, Хмельницького, Короленка, Заводська, Михайла Заболотного, Автоколонна, Проїжджа та провулок Проїжджий. Сьогодні, вперше за цей час, на цих вулицях є світло, перевірив особисто. Люди задоволені. І це головне”, — прокоментував депутат результат зустрічі з мешканцями згаданих вулиць.

Цьогоріч за сприяння Олександра Кодоли в Носівці втілився у життя проект з відновлення вуличного освітлення, на реалізацію якого нардеп залучив з державного бюджету майже 800 тисяч гривень. На вулицях також встановлено сучасні енергозберігаючі LED-ліхтарі.

“Світла на вулицях ми чекали дуже довго. Уявіть собі, що ввечері, особливо взимку, коли короткий день, як важко добиратися додому в темряві. Тепер ситуація змінилася, сподіваємося, що вулиці наші оживуть. Дуже добре, що у нас такий депутат, який завжди тримає своє слово”, —дякували  місцеві мешканці під час зустрічі з депутатом.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли