Вперше в спортивній історії Носівки в місті відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з бойового мистецтва кіокунсін.

На вихідних на татамі в Носівській ДЮСШ вийшли майже 100 юних каратистів від 6 до 17 років з 5 областей України та міста Носівки. 

Серед почесних гостей змагань, яких організатори запросили на відкриття, були представники міської влади та народний депутат України VIII скликання Олександр Кодола, якому було вручено подяка Федерації кіокукусін України за вагомий внесок у розвитку цього бойового мистецтва в Україні. В рамках своєї програми “Спортивна Носівка — здорова нація”  нардеп залучив для розвитку спортивної інфраструктури Носівщини — 1,6 мільйони гривень. Значна частина цих коштів була спрямована на розвиток Носівської ДЮСШ, на базі якої працює секція кіокусін карате. Зокрема цього року юні каратисти міста отримали довгоочікуване сучасне спортивне татамі, на якому і відбувся відкритий Чемпіонат області з кіокусін. 

“Для спортивного життя Носівки відкритий чемпіонат області з бойового мистецтва  — це подія. Традиційно у нас розвиваються ігрові види спорту, легка атлетика. Алек спортивний напрямок бойових мистецтв сьогодні користується великою популярністю серед дітей та молоді. І тому такі заходи, як відкритий чемпіонат області, на який приїхали спортсмени з інших областей, дуже потрібні для розвитку і популяризації і цього бойового мистецтва і взагалі спорту та здорового способу життя серед дітей та молоді у нас у Носівці. І дуже добре, що у нас є такі друзі, як Олександр Кодола, які розуміють це і завжди нас підтримують”, — говорить директор Носівської ДЮСШ Микола Тертишник .