Новостворена політична сила сформувала в Носівці потужну команду, націлену на перемогу.

У п’ятницю біля Носівського Будинку культури Олександр  Кодола, голова Чернігівської обласної організації політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ”, народний депутат України VIII скликання представив свою команду, розповів про створення нової політичної сили та початок виборчого процесу. 

“Носівка для мене рідна. Наша команда разом з носівчанами потужно попрацювали над змінами і соціальній інфраструктурі міста та району. І ми не збираємося зупинятися на досягненому”- відзначив Олександр Кодола.

На місцеві вибори політична сила “ЗА МАЙБУТНЄ” висунула понад тисячу кандидатів по всій області. У Носівці сформовано потужну команду. Очолює список до Носівської об’єднаної територіальної громади Андрій Балог, депутат нинішньої Носівської міської ради.  На голову Мринської об’єднаної територіальної громади — балотується Сергій Куциба, а на голову Макіївської об’єднаної територіальної громади — Микола Сидоренко.

“Ми підібрали команду професіоналів: досвідчених управлінців, лікарів, освітян, науковців, аграріїв, підприємців, діячів культури та спортсменів”, — вказав лідер обласної організації “ЗА МАЙБУТНЄ”.

Під час зборів учасники обговорили і наболілі питання для носівчан: місця відпочинку для молоді, рекреаційні зони міста, інфраструктура міста та району, автобусне сполучення між Носівкою та селами району, стратегія розвитку Носівської громади та інше. 

“Цього року люди, маю надію, голосуватимуть не за нові обличчя, не за партійні лозунги, а за команду професіоналів, людей, які своєю роботою показали реальний результат,” — наголосив народний депутат України VIII скликання.