Сьогодні, 1 листопада, на розширеній міжвідомчій нараді начальник управління освіти Ніжинської міської ради Валентина Градобик ще раз повідомила приємну новину: наразі всі заклади освіти опалюються!

Температурний режим у закладах освіти дотримано – від 18 до 20 градусів.

«Всі діти, які прийшли  зранку до своїх навчальних закладів, займатимуться у теплих, затишних кабінетах», — зауважила Валентина Валентинівна і нагадала, що 29 жовтня між газовою компанією «НАФТОГАЗТРЕЙДИНГ» був укладений довгоочікуваний договір на постачання природного газу до закладів освіти, які мають індивідуальні газові котельні ( №№2, 4, 5, 6, 11, 12, 13 та закладу дошкільної освіти №8 «Кручайлик»). Опалювальний сезон не розпочався вчасно через неможливість придбати газ за доступною ціною.

На жаль, з 1 листопада освітній процес розпочався не для всіх ніжинських школярів.

Так, учні 1-4 класів за парти повернулися усі. А от учні 5-11 класів трьох закладів – гімназії №9, ЗОШ №10 і Ніжинського міського ліцею — поки що навчатимуться дистанційно. Справа у тому, що працівники даних закладів освіти вакциновані не на 100%.

«Чи буде виконано 100% вакцинації та коли?» — запитав головуючий наради, перший заступник Ніжинського міського голови Федір Вовченко.

«Так. До 8 листопада всі ніжинські вчителі отримають другу дозу вакцини і будуть вакциновані на 100%», – запевнила В. Градобик. Всіма протизахисними засобами навчальні заклади забезпечені і до роботи в умовах пандемії готові.  

Наразі середній показник вакцинації ніжинської освіти складає 98,6%.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет