Сьогодні, 21 липня, журналісту «УН» довелося побувати на прийомі в Ніжинському Центрі надання адміністративних послуг за попереднім записом.

Слід зауважити, що фахівці поводилися ввічливо. Колектив працює злагоджено. Жіночка на ресепшені з розумінням ставиться до кожного клієнта, уважно вислуховує, відразу намагається допомогти – або звертається до спеціалістів, або надає корисну пораду. Журналіст «УН» навіть висловила їй подяку за гарну роботу.

Працівники ЦНАПу працюють як за попереднім записом, так і з «живою» чергою – у разі, коли у спеціаліста з’являється «вікно». Отже, попасти на прийом до фахівця в день звернення цілком реально, особливо, коли людина цього дуже потребує. Наприклад, сьогодні до ЦНАПу звернулася майбутня студентка, котрій потрібна довідка. За попереднім записом дівчині запропонували дату – 3 серпня, але її ця дата не влаштовує – документ потрібен до 29 липня. Їй пообіцяли допомогти…

Або ще випадок. Жіночка звернулася з проханням зняти з реєстрації за місцем проживання померлу людину. Її питання вирішили за кілька хвилин. 

З питанням про видачу витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців звернувся ніжинський підприємець: вчора звернувся – сьогодні вже надали.

На жаль, так щастить не всім. Приміром, журналісту «УН» довелося чекати аж три тижні, щоб попасти на прийом за попереднім записом. Про «живу» чергу на початку липня навіть не йшлося.

Начальник Ніжинського ЦНАПу Володимир Градобик підтвердив, що така проблема дійсно існує: «Наразі утворилась дуже велика черга на отримання послуги з реєстрації за місцем проживання – майже 500 громадян. А фахівців, котрі надають дану послугу, у ЦНАПі лише два. Але люди з розумінням до цього відносяться: хто може чекати – чекає, а кому потрібно терміново, намагаємося питання вирішувати. Відновлено і порядок «живих» черг».

Загалом за минулий тиждень до Ніжинського ЦНАПу звернулося 916 громадян. До місцевого бюджету від надання послуг надійшло майже 10 тисяч гривень.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет