Два тижні тому, 3 червня, на черговій сесії Ніжинської міської ради, міський голова Олександр Кодола оголосив про офіційне відкриття школи дзюдо у Ніжині.

На попередніх засіданнях профільних комісій начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Ніжинської міської ради Павло Глушко неодноразово підкреслював: школу відкривають не «під когось» з тренерів, а заради майбутнього розвитку спорту в місті, заради юних спортсменів, котрі можуть демонструвати ще кращі результати. Щодо керівника, то спортивний актив міста, тренери та особисто П. Глушко воліють бачити на цій посаді досвідчену людину, колишню спортсменку Олену Адаменко.

Декілька днів тому міський голова О. Кодола затвердив кандидатуру О. Адаменко на посаді директора школи дзюдо. Олександр Михайлович зустрівся з Оленою Володимирівною, поцікавився її настроєм, побажав плідної роботи.

16 червня став першим робочим днем Олени Адаменко на новій посаді. Це стало приводом для спілкування з журналістом «УН».

 Родом Олена Володимирівна з Ніжина. Починаючи з сьомого класу, займалася легкою атлетикою у Ніжинській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі – у тренера Віталія Андрійовича Лазаренка.

По закінченню середньої школи вступила на відділення фізвиховання Чернігівського державного педагогічного університету. У 2001 році  повернулася до рідної КДЮСШ, тільки вже в іншій іпостасі – тренером-викладачем.

Незабаром стала інструктором-методистом, а з 2016 року – заступником директора спортивної школи. Загалом трудовий стаж О. Адаменко складає 20 років.

«Я знаю Олену Володимирівну як досвідченого фахівця та порядну, відповідальну людину – коли я розпочинав працювати тренером в КДЮСШ в 2007 році, вона була інструктором-методистом. Тому впевнений: ця людина – на своєму місці», – зауважив начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Ніжинської міської ради П. Глушко.

На запитання журналіста «УН», чи знала Олена Володимирівна, що їй запропонують посаду директора школи дзюдо, вона відповідає: «Для мене це було повною несподіванкою. Я попросила декілька днів на роздуми. Не приховую: дана пропозиція була дуже приємною, адже мені висловив довіру весь тренерський склад майбутньої школи».

Наразі, каже О. Адаменко, настрій виключно позитивний – рухатися тільки вперед. До роботи у новоствореній школі дзюдо приступила поки що тільки директор. Після впорядкування необхідних паперів «підтягнуться» і тренери-викладачі.

Успіхів Вам на новій посаді, Олено Володимирівно!

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора