Життя – штука непередбачувана: ніхто не може бути впевнений у тому, що станеться завтра.

Тільки вчора, 2 серпня, на розширеній оперативній нараді директор КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» Олександр Ігнатюк продиктував номер мобільного телефону, за яким відтепер містянам можна звертатися для отримання інформації, а вже сьогодні, 3 серпня, журналісту «УН» довелося самій зателефонувати за цим номером – через власну потребу.

Дійсно, цей номер працює, і це дуже зручно. Не треба гаяти час – записався заздалегідь на прийом до лікаря, і можеш бути впевнений, що тебе обслужать, причому у вказаний час. Без зайвої маячні та нервової напруги. До речі, «жива» черга також є – лікарі не відмовляють у допомозі тим, кому не дістався талончик.

Видалення зуба коштує в середньому 205–245 гривень, в залежності від ступеня складності. Враховуючи нинішні ціни на медичні послуги, це не дорого. Крім того, приватні клініки, як правило, не займаються видаленням зубів – для цього потрібен стоматолог-хірург. Фахівці такого профілю працюють саме у стоматполіклініці.

Отже, не зайвим буде ще раз нагадати номер телефону, за яким можна зв'язатися з реєстратурою Ніжинської стоматполіклініки: 067 305 99 18.

Керівник медустанови О. Ігнатюк акцентує увагу громадян на тому, що наразі тут працює лише один стоматолог-хірург (решта – у відпустках) і пацієнтів він приймає лише у першу зміну.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора