9 липня відбулося урочисте відкриття плавального басейну на базі навчально-виховного комплексу “Престиж” в Ніжині. 

 Уже з 11 липня тут розпочинають проводити тестові заняття для учнів закладів загальної середньої освіти Ніжина. Кожна група займатиметься плаванням погодинно. Заняття проводитимуть вчителі фізкультури, а наглядатиме за станом учнів медсестра. 

Раніше ми писали: Після реконструкції в Ніжині відкрили плавальний басейн

Як записати дитину в групу для занять плаванням?

В адміністрації НВК “Престиж” кажуть, що займатися плаванням у басейні можуть діти з усіх закладів  загальної середньої освіти міста. Для того, щоб записати дитину в групу, батькам необхідно звернутися до адміністрації навчального закладу, де навчається їх дитина. Списки груп у школах формують адміністрації шкіл, а затверджують директори. 

Для консультацій з приводу запису на заняття в плавальний басейн можна звертатися за телефоном 3-12-03

Які довідки потрібно зібрати дитині?

Зак словами тимчасово виконуючої обов'язки директора НВК “Престиж” Любові Забіли, для відвідин плавального басейну, батьки повинні мати довідки своїх дітей від терапевта, дерматолога та результати аналізу на ентеробіоз.

Що потрібно мати при собі дитині для відвідин плавального басейну?

  • Змінне взуття (шльопанці)
  • Купальний костюм
  • Шапочку для плавання
  • Рушник
  • Мило 

Як організовують похід у басейн?

Перед безпосередніми заняттями плаванням у басейні, діти прийматимуть душ та перевдягатимуться у змінний одяг.

Потім займатимуться плаванням у басейні під керівництвом відповідального вчителя фізичної культури.

Після занять прийматимуть душ та перевдягатимуться.

Коли перші заняття?

Любов Забіла каже, що нині адміністрації закладів загальної середньої освіти Ніжина формують списки учнів, які займатимуться плаванням у басейні в НВК “Престиж”. Як тільки список групи зі школи, де навчається ваша дитина, буде сформовано та завірено директором вашого навчального закладу — група може починати займатися плаванням у басейні згідно графіку.

11 липня розпочнуться перші заняття. У розкладі занять уже зарезервовано час для груп з усіх закладів загальної середньої освіти Ніжина. 

“Коли ми починали реконструкцію басейну, я ставив за мету, щоб у єдиному в Ніжині басейні могли оздоровлюватися і навчатися плаванню усі діти нашого міста. Ми відкрили басейн після реконструкції, тепер і адміністрація НВК “Престиж” і міська влада мають забезпечити доступність занять з плавання усім діткам міста”, — наголосив народний депутат України Олександр Кодола, завдяки якому з державного бюджету надійшли кошти на реконструкцію басейну під час урочистостей з його відкриття.

Вікторія Жежелева