У житті громади Ніжина – знов значна подія: близько місяця тому у парку Шевченка запрацював скейт-парк, а сьогодні, 1 червня, в Міжнародний День захисту дітей, в урочистій обстановці відкрито смугу перешкод «WORKOUT».

У перекладі з англійської «workout» – «тренування». Дане поняття означає вид занять, заснованих на виконанні вправ переважно на вуличному обладнанні: турніках, брусах, лавках, сходах та ін.

Якщо попередні покоління ніжинців займалися на нехитрих спортивних знаряддях, то віднедавна в місті почали будувати сучасні спортивні майданчики, призначені для виконання різних видів занять. Смуга перешкод «WORKOUT» в парку Шевченка – ще один доказ тому.

Цю локацію вже охрестили майданчиком спорту, краси і бадьорості.

Ніжинський міський голова Олександр Кодола привітав дітей, їхніх батьків, вихователів і викладачів зі святом, нагадав, що смуга перешкод збудована за проектом ніжинця Сергія Сорокіна, який став переможцем у конкурсі. На реалізацію даного проекту витрачено 400 тисяч гривень з громадського бюджету.

«Я дуже пишаюся тим, що у Ніжині є багато спортсменів, в тому числі видатних. Так, днями наша Наталя Чистякова перемогла на чемпіонаті Європи з самбо, Петро Іванов – чемпіон світу з боксу. Це приємно радує та надихає на подальші дії. Останні 20 років держава не приділяє належної уваги розвитку спорту в країні. Відкриваючи ось такі спортивні майданчики, ми надаємо нові можливості для наших спортсменів. У нас попереду ще багато завдань, ми вже розпочали роботу по їх реалізації, в тому числі – з благоустрою парка Шевченка. Сподіваюся, незабаром Ніжин перетвориться у найгарніше місто України!» – підкреслив Олександр Михайлович.

Користуючись нагодою, міський голова щиро подякував всім, хто допоміг втілити даний проект у життя.

Дітей зі святом привітали також начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Ніжинської міської ради Павло Глушко, автор проекту Сергій Сорокін. «Аналогів цього майданчика немає в усій Чернігівській області», – зауважив С. Сорокін.

Після урочистої частини відбулося опробування смуги перешкод – було оголошено змагання у трьох вікових категоріях: 8–12 років, 12–15 років, від 15 років і без обмежень.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук