Старт — 26 лютого 2022 року. Завершення — 30 квітня 2022 року.

Реєстрація:  з 25 січня по 14 лютого 2022 року.

Для кого цей захід?

До участі в програмі запрошуються школярі та випускники — активні, молоді та амбітні лідери, які народилися з 1 січня 2005 року до 31 грудня 2007 року з міста Ніжин. 

Кількість учасників: буде відібрано 22 особи.

Деталі програми

Міжнародний Республіканський Інститут (IRI) — за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID) — запрошує до участі у програмі «Школа молодого політика» віком від 15 до 17 років з міста Ніжин.

Мета програми – підготувати випускників шкіл до активної участі у своїх громадах та політичній діяльності. Надихнути та надати основні інструменти лідерства для виховання ефективних політичних лідерів, націлених на розвиток своїх міст та регіонів України.

Школа включатиме:  практичні навчання для учасників, можливість побачити кращих тренерів та громадських експертів з політичного лідерства, сучасних комунікацій та особистого розвитку. Семінари передбачають високий рівень інтерактивності, утворення команд та роботу у групах над спільними проектами та виконанням домашніх завдань.

У рамках програми відбудеться серія дводенних навчальних семінарів на теми:

  • Вступ до політики та політична система України;
  • Лідерство та особистісний розвиток;
  • Сучасні комунікації та публічні виступи;
  • Вибори та виборча кампанія;
  • Бюджет участі твого міста.

МРІ забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми. Всі семінари відбуватимуться у вихідні дні (субота — неділя).

Навчання безкоштовне, всі учасники будуть забезпечені харчуванням під час навчання, підручниками та навчальним приладдям.

Проект реалізується Міжнародним республіканським інститутом (IRI) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID).

Джерело: Міжнародний Республіканський Інститут (IRI)