Благоустрій міста – це не тільки квітучі клумби і зелені зони, а ще й гарні лави у скверах і парках, працюючі світильники на вулицях, нові урни біля будівель і на зупинках громадського транспорту…  Цей список можна перелічувати і перелічувати.

Наразі – про урни. Здавалося б, дрібниця, але зручна і приємна. Сьогодні не можна уявити собі місто без смітничків. Вони – повсюди: біля магазинів, аптек, банків, шкіл… Ми навіть не звертаємо уваги на те, що вони є. Помічаємо тільки, коли їх немає. І тоді обгортки, пакетики, папірці просто летять на землю…

Але комунальники Ніжина намагаються такого не допускати. За останні кілька днів працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» замінили на нові та встановили урни на 30 локаціях.

«Наші двірники склали список, який погодило Управління житлово-комунального господарства та будівництва. Більше 80% встановлених смітників – у нових місцях, де раніше не було. Наприклад, додалося урн на площі Франка, на зупинках громадського транспорту. Сподіватимемося, наше місто стане ще чистіше», — зауважив заступник начальника КП «ВУКГ» Андрій Гомоляко.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано КП «ВУКГ»