У п’ятницю пролунав останній дзвоник для 332 випускників міста. Останній у школі. Одинадцять років, сповнених радощів і розчарувань, злетів і падінь, закарбуються назавжди в пам’яті. Так, як і ім’я першої вчительки, першого класного керівника. 18700190_1858482594369093_441853622675963333_n
Цього дня освітяни підводять підсумки минулого навчального року, нагороджують кращих учнів, які протягом року проявили себе не лише як кращі з предметів та дисциплін, а й в спорті, брали активну участь у громадсько-суспільному житті школи.Фото Ніжинська міська газета "Вісті".
На урочистості до школярів завітали депутати міської ради, керівники відділів та управлінь міської ради .Фото Ніжинська міська газета "Вісті".
Свято останнього дзвоника у ЗОШ №9 проходило в спортивному комплексі. Директор Володимир Рибак привітав присутніх із закінченням навчального року. У вітальному слові Володимир Петрович відзначив, що їхні учні перемагають на олімпіадах різного рівня, в спортивних змаганнях, демонструючи всій Україні високий рівень знань і вмінь, та вручив подяки.Фото Ніжинська міська газета "Вісті".

Фото Ніжинська міська газета "Вісті".

Фото Ніжинська міська газета "Вісті".

Фото Ніжинська міська газета "Вісті".

Ніжинська міська газета «Вісті»