Про те лише на зелених зонах парків та скверів. Відповідний проект рішення розміщено на Офіційному сайті Ніжинської міської ради. У даному проекті мова йде і про заборону розміщення МАФів на таких територіях.

Розмови про заборону розміщення пересувних атракціонів на зелених зонах міста точилися у стінах міської ради ще із середини літа. Ще тоді міський голова Анатолій Лінник звернув увагу на те, що розміщення атракціонів у невідповідних місцях завдає пагубної дії на насадження.

Пам’ятаємо, коли під час передвиборчих баталій цього року, кандидати один попер одного організовували у Ніжині розважальні заходи, частиною яких і були дитячі атракціони, розміщені без відома міської влади на зелених зонах парків міста.

“Буде готуватись відповідний проект рішення на розгляд сесії міської ради про заборону розміщення на зелених зонах у парках та скверах малих архітектурних форм та пересувних атракціонів. … не повідомивши, розміщують на зелених зонах у скверах атракціони, руйнуючи при цьому зелене покриття. Ми не можемо у подальшому допустити таке свавілля та безвідповідальність ”, – зазначив Анатолій Лінник на засіданні виконкому ще 25 липня.

Тож, рішення про заборону розміщувати малі архітектурні форми та пересувні атракціони на зелених зонах парків та скверів на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади Чернігівської області без дозволу виданого в установленому порядку прийматимуть депутати ніжинської міської ради.

Вікторія Коломійченко, nizhynnews