У Ніжині на вулиці Шевченка, неподалік відділення АТ «Ощадбанку», ведуться підготовчі роботи з благоустрою території – тут має з’явитися об’єкт під назвою «Сонячне дерево». Це вже друге в місті.

Кошти на його встановлення залучив цього року народний депутат України VIII скликання Олександр Кодола з державного бюджету в рамках свого проекту розвитку інфраструктури Ніжина.

Раніше, у березні, в рамках цього проекту нардепааналогічне «висадили» на території університету ім. Гоголя. Арт-композиція з сонячними батареями не тільки прикрашає територію, але й освітлює її та роздає wi-fi. Крім того, завдяки USB-виходу, кожен бажаючий зможе підзарядити свій гаджет, присівши на зручні дерев'яні лавки.


Користуються ним, здебільшого, студенти, які вважають, що це дуже зручно, особливо в тому випадку, коли необхідно швидко підзарядити телефон

Як зазначив у коментарі Ніжин.Сітy начальник Управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, об’єкт мають встановити до Покровського ярмарку. Загальна вартість разом з благоустроєм становить 600 тисяч гривень.

За матеріалом
Ніжин.Сітy  , фото з сайту