Вихованці мовних таборів гімназії №3 “Anthill”, ЗОШ №10 “Merryland”, ЗОШ №15 “Smart Fellows” , “Sunshine”ННВК №16 «Престиж», міського ліцею “Smiles” відвідали майстер-класи в таких творчих ліцейських майстернях, як: Literature workshopFilmmaking roomDrama workshopMusic hallArtsworkshop, Handmade workshop.

Вихованці мовного табору ліцею  та наші гості грали на гітарі , співали англійські пісні разом із Світланою Іванівною Афанасовою , інсценували казки з Іриною Валеріївною Петлюховою, створювали малюнки не звичними пензлями, а гілками, пелюстками квітів та листям із Світланою Іванівною Левченко. Учениці вже другого курсу лінгвістичного класу Булко Лілія та Бабиренко Валерія представили різні техніки «Handmade» та  допомагали у виготовленні лілей з паперу за допомогою техніки «Орігамі». У літературній студії наші учасники разом із Надією Петрівною Кресан  та Шейко Валерією розглядали види літератури , розповідали про свої улюблені твори  та створювали  Lapbooks – інтерактивні буклети до відомих  книжок англійських класиків. ” Filmmaking workshop” разом з випускницею ліцею Яковенко Катериною розкрила секрети монтування та озвучування відео. К. Яковенко також  познайомила кемперів  із технікою створення « flatlays»( тематичних фотокартин за допомогою різних предметів) .

Відвідавши ліцейські майстерні, діти не тільки здобули нові знання та набули вмінь створювати творчі шедеври, а й повернулися додому з піднесеним настроєм та незабутніми враженнями, адже, як сказав Ромен Роланд, “вся радість життя у творчості”.

Джерело: nizhynnews