Два роки тому до Ніжина надійшла звістка про загибель солдата зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї ОМБ Леоніда Москотіна. Він віддав своє життя, виконуючи бойове завдання, поблизу Донецького летовища в результаті вибуху ворожої гранати від осколкових поранень.

11 липня, в день роковин, члени Ніжинської спілки ветеранів АТО, рідні, вдова загиблого героя Ольга та донька з сином: Аделіна і Орестта, друзі Леоніда, а також представники влади міський голова Анатолій Лінник та депутат міськради Олександр Шалай та Андрій Гомоляко зібралися у дворі ЗОШ №1, біля меморіальної дошки на його честь аби відати шану загиблому герою.

Протоієрей Всіхсвятського храму Ніжина отець Олександр Морозов провів молебень за упокій душі загиблого та освятив меморіальну дошку свяченою водою. Після чого присутні поклали квіти до пам’ятної дошки.

Завуч ЗОШ №1 Яна Косач, звернувшись до присутніх, зауважила, що всі учні навчального закладу пам’ятають про свого героя, вивчають його біографію та героїчний подвиг, а вчителі піклуються про те, аби пам’ять про Леоніда Москотіна  існувала в серцях підростаючого покоління.

Довго не могли розійтися всі ті, хто зібрався. Згадували пережиті дні в бою, ситуації  що сколихнули життя і всіх тих, хто став побратимом на все життя, але так і не побачили сонце над вільною Україною…

На перерододні проведення пам’ятного мітингу, того ж дня представники  Ніжинської спілки ветеранів АТО відвідали Фрунзівське кладовище, де і був похований сміливий боєць, справжній Герой України Леонід Москотін.