Сьогодні, 29 травня, відбулося урочисте відкриття 26-го обласного турніру з боксу, присвяченого пам’яті ніжинськіх тренерів: Олексія Соломахи, Олега Больчугова, Сергія Оліфіренка, боксера Рахмана Сабірова.

На змагання прибули боксери з Києва, Чернігова, Ічні. Суддями виступили досвідчені чернігівські спортсмени. Головний суддя – майстер спорту, суддя міжнародної категорії Дмитро Любас.

Від імені Ніжинського міського голови Олександра Кодоли учасників змагань привітав заступник міського голови Сергій Смага.

«Хочу нагадати, що цей красивий чудовий ринг придбав для Ніжина колишній народний депутат Олександр Михайлович Кодола, за що йому велика подяка. Бажаю всім спортсменам гідно виступити на ринзі!» – підкреслив Сергій Степанович.

На захід завітав відомий український боксер, чемпіон світу з боксу, ніжинець Петро Іванов.

«Сьогоднішній турнір – це невеличкий крок до міжнародних змагань. Всім боксерам я бажаю тільки перемоги. А хто не переможе, не засмучуйтесь! Я теж починав з маленьких змагань на Гуньках у Ніжині і поступово рухався до здійснення своєї мрії. Отже, і у вас все вийде!» – підтримав спортсменів відомий боксер.

Користуючись нагодою, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Ніжинської міської ради Павло Глушко висловив велику подяку міському голові Олександру Кодолі, відділенню «НОК» України в Чернігівській області, федерації боксу та кікбоксингу Ніжинщини та спонсорам, які забезпечили приємні подарунки для учасників змагань.

Невеликий коментар по завершенню змагань нам надав директор Ніжинської районної спортивної школи, секретар даних змагань Володимир Євтух.

«Сьогодні ми в 26-ий раз провели у Ніжині обласний турнір з боксу. В змаганнях взяли участь 80 спортсменів. Ініціатором цього турніру виступила наша школа. Змагання пройшли на належному рівні. Перемогла Ніжинська команда боксерів. Головний приз отримали брати-близнюки Артем та Артур Давиденки, котрі представляли Ніжинську районну дитячо-юнацьку спортивну школу «Колос» і наразі навчаються у Броварському вищому училищі олімпійського резерву. Ось які кадри виховує Ніжин!» – підкреслив Володимир Григорович.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук