17 вересня, у Ніжині, у рамках проведення Футбольного уікенду, який проходив на території міського стадіону «Спартак», відбулося урочисте відкриття Центру пляжних видів спорту  на якому був проведений, вперше в історії Ніжина, «Відкритий кубок з пляжного футболу» серед чоловічих команд.

В урочистому відкритті майданчика взяли участь міський голова Анатолій Лінник, заступник міського голови Григорій Олійник, депутати міської ради Костянтин Смалій та Володимир Мамедов, який є головою федерації футболу м. Ніжин, начальник УЖКГ та Б Анатолій Кушніренко, начальник КП “ВУКГ” Владислав Корман, директор МЦ «Спорт для всіх» Сергій Півень, начальник відділу спорту Павло Глушко, спортивний актив міста та небайдужі до спорту ніжинці.

Начальник відділу спорту Павло Глушко  подякував міському голові Анатолію Ліннику  за підтримку в створенні даного майданчику та вручив йому  – Стелу Перемоги. В свою чергу  міський голова у вітальному слові наголосив, що одним з пріорітетних напрямків міської влади є  розвиток спорту в місті Ніжині та залучення містян до здорового способу життя.  За допомогу у будівництві Центру пляжних видів спорту було нагороджено  почесними грамотами Анатолія Кушніренка начальника УЖКГ та Б та  Владислава Кормана начальника КП «ВУКГ» . За словами Павла Глушка, окрім коштів, які було виділено з міського бюджету, а це 200 000 грн, допомогу у будівництві майданчику надали: підприємці – Олексій Сутула, Михайло Гавриленко, начальник   КП “НУВКГ” – Петро Лабузький.  Значну роль у облаштуванні відіграли – Володимир Башинський, Юрій Лоховець, Вячеслав Логінов.

Майданчик побудовано поруч із стадіоном «Спартак», що дозволило утворити поруч із трав’яним футбольним полем справжній спортивний комплекс.

«Пісок для нашого майданчику був привезено із Славутича. Це спеціальний пісок, який не здіймає пилу під час гри. А такий центр пляжних видів спорту є тільки в Чернігові, а тепер і в нашому місті!», –  зазначив директор МЦ «Спорт для всіх» Сергій Півень.

Новеньке поле  першим “випробувавали” вихованці школи гармонійного розвитку «Позитивчик».  А перший почесний удар по воротах  зробив   Анатолій Лінник.

Впродовж гри команди продемонстрували незабутню гру, яка тримала в напрузі вболівальників команд, змусивши тремтіти суперників від створених моментів.

На самому ж стадіоні пройшов чемпіонат України з футболу серед юнаків ДЮСШ Ніжина та футбольним клубом «Діназ» м.Вишгород, а також чемпіонат області серед ветеранів: «Ветеран» Ніжин – «Десна» Чернігів.

Вікторія Коломійченко

фото автора