Біля Ніжинської ЗОШ №4 сьогодні, 15 грудня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Каскевичу Михайлу Григоровичу — українському політичному діячу, Міністру праці України (1991—1996), Голові Чернігівської обласної державної адміністрації (1998—1999), академіку АЕНУ, Заслуженому економісту України (1998).

Пише uezd.com.ua.

Михайло Каскевич народився 1948 року в Ніжині. Навчався в Ніжинській ЗОШ №4. Хоч основна діяльність Михайла Григоровича базувалась у Києві, він ніколи не забував про рідний Ніжин. Цьогоріч відомому ніжинцю виповнилося б 70 років.

Відкриття меморіальної дошки Михайлу Григоровичу стало можливим за підтримки міського голови Олександра Кодоли, депутатів міської ради Олександра Баранкова, Євгена Луняка, Володимира Короля, Юрія Філоненка і Андрія Гомоляки.

На урочистому відкритті також був присутній син Михайла Каскевича з сім'єю — Володимир Каскевич. З вітальним словом виступили Володимир Мамедов, який у ЗОШ №4 разом навчався з Михайлом Каскевичем. Про історію школи розповів Роман Железко. Також з вітальним словом виступив секретар Ніжинської міської ради Юрій Хоменко. Про дитинство і любов до батьків розповів друг сім'ї Каскевичів.

Тож на фасаді козацької школи з'явилась меморіальна дошка присвячена ще одному талановитому і відомому випуснику цієї школи — Каскевичу Михайлу Григоровичу.

Наталія Кисіль