У Ніжині 21 липня відбулася велика подія для шанувальників професійного боксу – Вечір Боксу, в рамках якого ніжинці змогли звернутися до Олександра Усика у відео зверненні  до початку бою та на великому екрані стати свідками вражаючого поєдинку між українським боксером Олександром Усиком та росіянином Муратом Гассієвим.

Привітати ніжинців та побажати Олександру Усику перемоги до СК «Зірка», де і відбувалося дійство завітав міський голова Анатолій Лінник, перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступник міського голови Сергій Дзюба, народний депутат України Олександр Кодола, депутати міської ради Олександр Шалай, Володимир Мамедов, Ігор Шалай та небайдужі до спорту та боксу зокрема, ніжинці.

Організаторами заходу виступили Федерація боксу та кікбоксингу Ніжинщини та відділ фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради.

З вітальним словом виступив міський голова Анатолій Валерійович та зазначив: “Сьогодні дійсно свято спорту, свято боксу. Ніжин – це місто, в якому є дуже славні боксерські традиції, а досягнення наших спортсменів завжди високі. Хочу побажати всім присутнім гарного вечора, ефективного, високотехнічного боксу, а нашому українському боксеру Олександру Усику – перемоги! Щиро вірю, що перемога буде за нами не тільки на боксерському рингу, а й в усіх поєдинках, в яких приймають участь українці. Слава нашим спортсменам! Слава Україні!”.

Та значною подією на Вечорі Боксу в Ніжині стало вручення  народним депутатом України Олександром Кодолою сертифікату на придбання боксерського рингу, який буде встановлено на території міського стадіону «Спартак». За вагомий внесок у розвиток спорту в Ніжині Олександр Михайлович на цьому Вечорі був відзначений Грамотою.

До присутніх звернувся і голова Федерації боксу та кікбоксингу Ніжинщини Олександр Шалай, який побажав Олександру Усику чесної перемоги, а заходу − стати традиційним і масштабним святом одного із найвидовищніших видів спорту.

На початку Вечора було відзначено Грамотами та Подяками усіх хто докладає зусиль до розвитку спорту  у Ніжині. Та головною зіркою на цьому вечорі звичайно ж був Петро Іванов, який відомий своїми досягненнями у боксі не тільки в Ніжині, а й далеко за його межами. Ніжинський боксер разом із своїм тренером Вячеславом Кожуховським провів для юних ніжинців майстер-клас із боксу, в ході якого хлопці із захватом намагалися уловити кожен рух боксерів та перейняти уміння.

Вечір подарував жителям та гостям міста приємну спортивну атмосферу та неперевершені емоції, які отримали учасники свята беручи участь у різноманітних конкурсах.

До початку бою, який транслювався на великому екрані учасники Вечора Боксу мали змогу брати активну участь у конкурсах на боксерську тематику. Також гостей розважали танцювальні колективи Ніжина.

В решті, близько опівночі найвитриваліші ніжинці розпочали перегляд  дійсно вражаючого бою та стали першими свідками перемоги нашого боксера Олександра Усика.

Вікторія Коломійченко

 

Джерело: nizhynnews