У Ніжині три дні відбувалися навчально-тренувальні збори учасників ракетомодельного спорту. Хоча, зі слів спортсменів, це були не просто збори, а справжні змагання зі справжніми емоціями та переживаннями.

На захід прибули представники з Дніпра, Херсона, Маріуполя, Івано-Франківська, Полтави, Шостки і, звичайно, Ніжина. Загалом – 25 учасників, з них 8 – юніори. Ніжин представляли шість дорослих спортсменів і чотири юніори.

На збори приїхав Президент Федерації ракетомодельного спорту України, майстер спорту міжнародного класу з ракетомоделювання Ігор Волканов. Ігор Анатолійович особисто брав участь у змаганнях.

Захід відбувався у Ніжині вдруге. За результатами змагань буде сформовано збірну України з ракетомодельного спорту, яка вже завтра, 30 вересня, поїде до Румунії на чемпіонат світу.

Змагання відбулися на полі у с. Вересоч. Спортсмени самі шукали ділянку, на якій було б зручно проводити змагання. Незважаючи на холоднечу, учасники відпрацювали на всі 100%.

Журналісту «УН» дозволили побувати на зборах. Цікаво спостерігати за дорослими людьми, які запускають у небо яскраві літачки. А потім стежать за ними, затамувавши подих: від кожної дрібниці залежить результат.

Літачки, на хвилиночку, задоволення не з дешевих. Як і всі складові  ракето- та авіамодельного спорту. Тому учасники зборів щиро вдячні Федерації ракетомодельного спорту України і громадській організації  «Асоціація Noosphere» за матеріальну підтримку.

Вже кілька років ніжинським спортсменам немає рівних в Україні. Ніжинець Олександр Радченко входить в десятку кращих ракетомоделістів світу. І спортсмени, і тренери заслуговують на велику повагу.

Давайте побажаємо нашим спортсменам тільки перемоги на чемпіонаті світу!

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора