У суботу, 5 вересня, у Ніжині розпочалася дводенна акція “Розквітне Ніжин — розквітне Україна”, яка надихає задуматися про майбутнє рідного міста. Ініціював захід місцевий осередок партії “ЗА МАЙБУТНЄ”.

Біля офісу партії розмістили яскраву фотозону з хризантем патріотичних синіх і жовтих кольорів. Поряд розташували банер для побажань та пропозицій містян — яким вони хочуть бачити майбутній Ніжин?

Ніжинці радо фотографувалися на фоні квіткової краси, бо підібної локації у місті ще не було. Також записували побажання рідному місту. Аби була робота, гарні господарі і щасливі діти.

— Наша мета — красивий, квітучий Ніжин, такий, як ці патріотичні квіти, які сьогодні радують і надихають ніжинців, — зазначив Олександр Кодола, очільник обласної організації партії “ЗА МАЙБУТНЄ”. — Упевнений для квітучого майбутнього у Ніжина є всі можливості та ресурси. Ми хочемо чути громаду! Тому запропонували містянам поділитися думками, яким вони бачать майбутнє Ніжина. Всі побажання, бачення і поради наша команда неодмінно використає у роботі на користь громади.

Мимо локацій заходу пройти було непросто. Настрою містянам у вихідний день, окрім барв, додавала ще й гарна музика і тепло спілкування. Зупинялися зробити фото і залишити послання в майбутнє на полотні люди різних поколінь. У кожного було що сказати.

— Кольори чіпляють, яскраво, красиво, приємні емоції, — ділиться враженнями про флешмоб Анастасія Колесник. — Коли побачила фотозону, одразу захотіла сфотографуватись. Така прикраса для міста. А я Ніжин люблю. Тут два роки тому закінчила університет і залишилася жити, бо я не місцева. На жаль, у Ніжині доволі важко працевлаштуватись особливо молодій людині. Хотілося б, аби ця проблема вирішилася.

— Підійшли і зразу настрій хороший, — каже місцева жителька Анжеліка Ляшенко. Жінка зробила фото і залишила коментар на банері про майбутнє Ніжина. — У нашому місті давно не вирішується питання притулку для безпритульних тварин. Він украй необхідний. Нічийні коти, собаки майже всюди, страждають. Я тварин люблю, тому вболіваю за створення такого закладу у Ніжині.

— Добрий захід для дозвілля, він також як рупор громади, — говорить ніжинець Руслан. — Хочу, щоб Ніжин і вся Україна квітнули, як ця фотозона.

Пенсіонерка Тетяна Логінова їхала у справах та зупинила велосипед біля локацій флешмобу “Розквітне Ніжин — розквітне Україна”.

— Приємна акція, око радіє, — не приховує емоцій жінка. — Хочу, аби у Ніжині вирішилося питання транспорту. Ходив справно. Я сама з віддаленого мікрорайону. Мені ця проблема знайома. Написала побажання, щоб міська влада і пенсіонерів не забувала, поважала, сприяла вирішенню їх питань. Щиро зичу, щоб Ніжин розвивався і рухався лише вперед. Сфотографуватися біля квітково-патріотичного фону, а також лишити побажання і думки про майбутнє Ніжина можна буде і у неділю, 6 вересня.