Про те, що волонтерське об’єднання при Ніжинській міській раді продовжує активно працювати з військовими, сьогодні, 21 червня, по завершенню чергової сесії, повідомив секретар міської ради Юрій Хоменко.

 «Ми залишаємося на постійному зв’язку з тими ніжинцями, які наразі знаходяться на передовій. На сьогоднішній день ми запускаємо кампанію по придбанню автівок для ЗСУ. Одна з машин вже у Ніжині. За неї ще потрібно розплатитися. Прошу залучитися до спільної справи депутатів, громаду Ніжина, адже кожна ваша гривня надасть змогу придбати автівки, дуже важливі для перевезення поранених. Хочу зазначити, що ці машини будуть надані саме ніжинським хлопцям від Ніжинської громади», – зазначив Юрій Юрійович.

«Дійсно, така потреба є. Ми вже низку автомобілів, серед яких — «швидка допомога», передавали для наших військових. У тому числі нашій військовій частині. Зараз ми готуємо три автомобілі з числа комунальної власності, проводимо ремонт, необхідні роботи. І, думаю, передамо їх через кілька тижнів від міста Ніжина. Це «Газель», «Газони», в яких сьогодні також є потреба та на які є запит від військових», – додав Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Очільник міста також зауважив, що місцева влада продовжує забезпечувати життєдіяльність міста. За останні тижні завезли у місто приблизно 40 генераторів різної потужності. Це також і на потреби військових, і на потреби громади.

«Ставимо завдання, щоб кожна медична амбулаторія – сьогодні у нас є така можливість – була забезпечена альтернативними джерелами живлення. Лікарні вже забезпечені потужними сучасними генераторами. І ті школи з укриттями, які плануємо відкрити з 1 вересня, теж забезпечуємо альтернативними джерелами живлення. Це дуже важливо», – підкреслив Олександр Михайлович.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук