Ніжинська міська рада на придбання каналізаційних люків виділила 50 тис грн. А для того, щоб їх не крали і не здавали на метал, комунальники вирішили так би мовити «брендувати» люки.dsc0313.r695x430

На думку представників комунального підприємства «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства», люки необхідно «пробрендувати» написами «Місто Ніжин» чи «Власність громади міста Ніжина».

Ідею «брендування» люків підтримав й Ніжинський міський голова Анатолій Лінник та навіть запропонував свою назву: «Ніжин муніципалітет».

Така ідея у комунальників виникла через те, що згодом такі люки буде легше ідентифікувати, адже в ніжинські шукачі металу вже давно вподобали каналізаційні люки. Тим часом в місті зафіксовано чимало випадків, коли у відкриті шахти потрапляли люди та тварини, а на дорозі вони часто ставали причиною дорожньо-транспортних пригод. Таким чином декілька сотень гривень, які виручить від здачі люку на метал крадій, можуть коштувати ніжинцям життя.

Цікаво, що під час обговорення цієї ідеї також пролунала й інша думка, мовляв, «брендовані» люки також будуть красти, але «для колекції», адже випускатимуться вони в обмеженій кількості.

Джерело: pro.cn.ua