7 квітня о 16.00 в приміщенні Ніжинської ЗОШ №6 відбувся благодійний концерт у підтримку Мальченко Міланки, котра проходить лікування В ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧИЙ ЛІКАРНІ зі страшним діагнозом ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ.

Концерт розпочався з розчулюючого відео про дітей, що знаходяться зараз в Чернігівській обласній дитячій лікарні, і, так само як і Міланка, проходять курс лікування. Продовженням слугували номери за участю лауреата всеукраїнських конкурсів Хілько Олени, учасника 6-го сезону національного співочого шоу «Х-Фактор», Максима Іващенка фронтмену гурту «Біла Вежа», танцювальний колектив “Файні молодички”

Організувала концерт та збір коштів Волинко Яна, котра є засновником благодійної організації “Долонька добра”. Яна говорить, що, насправді, організувати концерт було дуже важко, хоча проблема ця всім відома, та й оголошень Яна подавала немало, але добровольців, чомусь, виявилось обмаль. На прохання допомогти відгукнулася Тетяна Володимирівна, заступник директора з виховної роботи в ЗОШ №6, де раніше навчалася Яна. Часу на приготування пішло трохи більше місяця. Сценарій, костюми, номери…і ось ми бачимо перед собою повністю заповнений глядачами актовий зал. Яна говорить, що і не очікувала такого результату, адже по запрошення звернулося зовсім небагато людей. На вході люб’язно зустрічали з квитками дівчатка, учениці 6-ї школи, та скринька пожертвувань на лікування Міланки. загалом, за весь час концерту скринька пожертвувань зібрала понад 4000 гривень, але приємно вразило й те, що багато людей уже після закінчення концерту підходили до Яни та запитували, чи ще можна здати кошти.

Наприкінці концерту дітлахи мали можливість порозважатися та пофотографуватися з мультиплікаційними героями Машою та Ведмедем, Рапунцель, Черепашкою Ніндзя та іншими.

Яна Волинко проводить чудову акцію по збору іграшок для онкохворих дітей Чернігівської обласної дитячої лікарні. У тяжкі моменти, коли виснажують уколи та крапельниці, дітки, у винагороду за свою сміливість матимуть можливість вибрати собі іграшку. Якщо маєте бажання приєднатися до цієї акції телефонуйте за номером: 068-434-33-90, Яна.

Снимок-768x429

Щоб фінансово допомогти Мальченко Міланці подаємо нижче реквізити у вигляді фото. Будь-які кошти будуть в нагоді Міланці. Майбутнє людства за добрими вчинками!

Володимир Борисюк