21 квітня у спортивному комплексі «Зірка», що по вул. Прилуцька, пройшов відкритий чемпіонат Ніжина з вільної боротьби серед юнаків. Організатори чемпіонату- відділ з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради та МЦ «Спорт для всіх».
Захід проходить за підтримки міського голови Анатолія Лінника та федерації вільної боротьби Ніжинщини (голова – депутат міської ради, заступник міського голови Сергій Дзюба).
У чемпіонаті беруть участь команди: м. Ромни, м. Суми, м.Чернігів, м. Сновськ, м.Мена, м.Ніжин, смт.Чабани, м. Київ(4 команди), с. Вертіївка. Загалом — 159 учасників.
Підтримати спортсменів, тренерів та побажати вдалих спарингів завітали депутати міської ради: Сергій Дзюба, Олег Щербак, Андрій Гомоляко, Олександр Безпалий, Володимир Коваль та депутати обласної ради: Валерій Гавриленко, Алла Ковтун.
— Велика кількість учасників говорить про те, що рівень такого виду спорту, як вільна боротьба у Ніжині є потужний, і популярний. Боротися – значить перемагати! Спортсмени гартують себе, долають труднощі, щоб стати кращими, і у цьому — завдання спорту. Щиро дякую усім тренерам і Ніжина, і тим, які привезли команди, бажаю успіхів, щоб ваші вихованці були вашою гордістю, адже нема кращого, ніж успіхи наших дітей, – підкреслив міський голова Анатолій Лінник, звертаючись до присутніх.

Результати в наступному номері газети «Вісті»
Тетяна Марченко
фото автора

Джерело: Ніжинська міська газета «Вісті»