Цієї ночі команда ГО «ЗУБР» відстоювала інтереси мешканців міста Ніжин.eVAjK2XVT4U-1200x674

Місцеві молоді батьки попросили захистити їх дітей, що ходять в дитячий садок і на дитячий спортивний майданчик, біля яких працюють незаконні гральні заклади, і цілодобово є скупчення підозрілих осіб біля місць перебування дітей.

За словами заявників, ніхто не реагує на грубі порушення закону — фактичних злочинів, окремі «організатори» цих незаконних гральних закладів мають дружні, можливо навіть корупційні, стосунки з правоохоронцями, тому можуть дозволити собі зухвало відповідати на скарги мешканців, люди почали боятися.

Самі місцеві небайдужі мешканці запланували у неділю (28 травня) провести громадське прибирання з дітьми , цілими родинами, територію дитячого майданчика та прилеглу до нього територію, але це не можливо здійснити де постійно ходять підозрілі особи, курять, цинічно кидаючи сміття на землю.

У наслідок проведення спільного з поліцією міста Ніжин громадського рейду за законність та права населення, за  ініціативою ГО очікується порушення 5 кримінальних проваджень, з приміщення одного незаконного закладу «Учкудук», яке працювало незаконно роками, слідчі органів поліції вилучили сервера, інші докази злочинів.

Людмила Ющенко