Вчора, 21 листопада, в День Гідності, відбулась презентація ще однієї книги підготованої співробітниками Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського. На цей раз це збірник «Волонтери 2014—2016». Збірник містить матеріали, спогади, свідчення про діяльність ніжинських волонтерів та громадських організацій Ніжина по допомозі нашим солдатам на фронті. Героями книги стали ніжинці, які не залишились байдужими у ці важкі для нашої Вітчизни дні і робили все, щоб нашим хлопцям на фронті було хоч трохи легше.15193686_1807971246127770_3697107643695694003_n
На презентацію прийшли і волонтери — герої книги і ветерани війни, яким вони допомагали, і громадські активісти і науковці, вчителі і викладачі, школярі і студенти. Всі гості отримали книгу в подарунок, окрім того по кілька примірників буде роздано у всі навчальні заклади міста.
На захлді була висловлена подяка всім, хто долучився до створення книги, написавши спогади або описавши якісь сюжети з волонтерських буднів. Також висказали подяку укладачам — Віктору Ємельянову та Валентині Кулик, які зібрали матеріали у книгу, художнику Олексію Стефанюку, автору обкладинки, та Валерію Фінкельштерну, який змакетував книгу. Не забули подякувати Управлінню культури і туризму, яке взяло на себе фінансування книги, видавцю Миколі Лисенку та його команді за оперативність друку і фаховий підхід до справи.


У книзі описані не всі і не все. Не поспішайте звинувучувати нас у вибірковості. Відповідно до планів музею це лише перше видання із серії. Зараз матеріали збираються для другої книги, яка буде присвячена ніжинцям-воїнам.

Ніжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського