25 листопада міський голова Олександр Кодола взяв участь в презентації забезпечення STEM-середовища на базі Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

До заходу залучилися заступники міського голови Ірина Грозенко та Сергій Смага, секретар міської ради Юрій Хоменко, депутат обласної ради Наталя Копиця та депутати міської ради Дмитро Тимошик та Наталія Радченко, радник міського голови Сергій Охонько, начальник управління освіти Валентина Градобик, директор Ніжинського міського ліцею Світлана Алєксєєнко та викладачі закладу.

Директор міського ліцею та викладачі презентували обладнання, за допомогою якого ведеться STEM-навчання. Наочно показали, як проводяться уроки, розв’язуються задачі, як допомагає дане обладнання в дистанційному навчанні.

Міський голова Олександр Кодола відмітив роботу викладацького складу ліцею з позитивного боку. Подякував колективу за значний внесок у розвитку інноваційних технологій та за постійне прагнення вдосконалюватися й саморозвиватися. Адже ці всі досягнення спрямовані на навчання та виховання наших учнів. Поділився планами про створення музею науки на базі Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя.

За матеріалами ніжинської міської ради