21 березня в Арт-Галереї «А la Prima» презентували розширену виставку-дослідження «Разом — пліч-о-пліч». Аудіовізуальний проект, підготовлений Спілкою поляків «Bez Granic», розповідае про людей, в жилах яких тече польська кров, але це не завадило їм захищати Українські кордони від окупанта в АТО та ООС. Декого, чиї світлини експонує виставка, в живих уже нема, але пам’ять про них збережеться.
В унікальній експозиції представлені ексклюзивні історичні, архівні та сучасні матеріали зібрані на Східному фронті України з 2014 до 2019 року. Презентувала відкриття виставки безпосередньо голова ГО Спілки поляків в Україні «Bez Granic» Хелена Седик. Серед запрошених мати загиблого в АТО кіборга польського походження Івана Марченко Леоніда Островська, працівники посольства Республіки Польща, волонтери, члени полонійних організацій – Спілки поляків України, помічник-консультант народного депутата України Олександра Кодоли Тамара Стратілат.
Покищо достеменно невідомо скільки триватиме виставка. Але відвідати її можуть усі бажаючі в галереї «А la Prima» (вул. Шевченко, 21 Ж).