Сьогодні, 23 вересня, на черговому засіданні виконкому Ніжинської міської ради розглядалося звернення державного підприємства «Дирекція пересувних циркових колективів України» щодо надання дозволу на розміщення цирку шапіто «Вогні Києва» у Ніжині з 27 вересня по 10 жовтня поточного року.

«Для цирку вирішено виділити місце в парку Шевченка. Єдина проблема – немає електроенергії. Потрібно, щоб комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» встановило лічильник. Нещодавно ми виділили з міського бюджету 42 тис. грн. на освітлення в парку Шевченка – наразі там горять тільки три ліхтарі», – пояснив заступник міського голови Сергій Смага.

«А ваш колектив вакцинований?» — поцікавився секретар міської ради Юрій Хоменко.

«Частково. Але процес просувається», – запевнив представник цирку.

«Ви розумієте, що ми не зможемо вплинути на епідеміологічні заходи, які впровадять у зв’язку із вступом країни до «жовтої» зони? А згодом – можливо, і «червоної»? – запитав головуючий засідання виконкому, перший заступник міського голови Федір Вовченко.

Головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Чуйко попередив: через впровадження «жовтої» зони Нацполіція, Муніципальна варта, Держпродпотребслужба  жорстко контролюватимуть епідеміологічну ситуацію, а порушників каратимуть штрафами.

«Ми не проти, аби цирк працював у Ніжині. Але ви повинні розуміти всі ризики», – підкреслив Ю. Хоменко.

Представник цирку запевнив, що вони все розуміють і погоджуються на всі запропоновані місцевою владою умови.

Члени виконкому погодили дане рішення.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет