Завершується реконструкція та ремонт частини поверхів та приміщень блоку Б пологового будинку під міську поліклініку. Найближчим часом планується переїзд поліклініки та лабораторіїз існуючих будівель в нову, ближчу до міської лікарні і пологового будинку. Про це говорили вчора, 13 серпня, вході зустрічі міського голови з керівниками медичних закладів. 

Актуальним залишається питання щодо ефективного використання майна комунальної власності, яке знаходиться за адресою: вул. Успенська, 2 та розміщення в даній будівлі медичних закладів.

Частину приміщень буде передано комунальному некомерційному підприємству «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ніжинської міської ради Чернігівської області, комунальному медичному закладу «Обласний центр медико-соціальної експертизи» Чернігівської області та комунальному закладу «Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи». Решта майна буде здаватися в оренду з метою наповнення міського бюджету.

Джерело: сайт My Nizhynhttp://www.mynizhyn.com/news/misto-i-region/12967-u-nizhini-pracyuyut-nad-stvorennjam-edinogo-medichnogo-mistechka.html