Ніжин поступово повертається до звичного життя. Дехто став до роботи раніше, інші підтягуються. Оживає й спортивне життя.

Журналіст сайту «УН» поспілкувалася з цього приводу з директором міського центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх» Сергієм Півнем:

— Спортивні об'єкти у Ніжині поступово відновлюють свою роботу. Наразі вже працюють міський стадіон «Спартак», тенісний корт та волейбольний майданчик, що розташовані в парку Шевченка, скейт-парк, вуличний комплекс Workout.

Також функціонують спортивні локації «Активні парки», де охочі можуть займатися фізичними вправами з відомими особистостями, використовуючи свій смартфон та наявні QR -коди розміщених на табличках «Активних парків».

Нашим центром,  відповідно до Всеукраїнської програми «Спорт для всіх — спільна турбота», щорічно проводяться заходи з благоустрою та ремонту спортивних майданчиків за місцем проживання населення. Так, ми вже відновили спортивний майданчик на вул. Космонавтів та провели заходи з благоустрою на спортивних майданчиках на вул. Амосова та Березанська, встановили нові волейбольні стійки та сітку на спортивному майданчику в парку Шевченка. Наразі ведуться ремонтні роботи спортивного майданчика на вул. Об'їжджа, 120.

Спільно з Ніжинським молодіжним  центром започаткували соціально-спортивний проект «Ніжин спортивний», мета якого — залучення  молоді  до занять фізичною культурою та спортом та популяризація спорту серед широких верств населення. Так, щотижня на основних локаціях міста ми проводимо тематичні заняття з різних видів спорту, таких, як волейбол, футбол, настільний теніс, заняття з фітнесу тощо. Таким чином, надаємо приклад організації дозвілля для молоді.

Ніжин — спортивне місто: щовечора ми спостерігаємо чималу кількість людей на спортивних  локаціях  в парку Шевченка,  на вуличних турніках та брусах «Активних парків», на бігових доріжках та футбольних полях міського стадіону «Спартак» а також на спортивних майданчиках за місцем проживання населення. Видно, що ніжинці скучили за звичним життям, яке порушила війна. Ми завжди готові підтримати людей в їхньому бажанні займатися спортом.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото зі сторінки С. Півня