Заклади в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавали незаконні послуги в сфері грального бізнесу на комп’ютерах-симуляторах.
У рамках розслідування кримінального провадження працівниками Управління захисту економіки в Чернігівській області спільно з працівниками ГУНП в Чернігівській області були проведені 2 санкціоновані обшуки в Ніжині, у ході яких викрито 2 гральні заклади, де в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавались послуги в сфері грального бізнесу.

Так, у приміщенні лотомаркету по вулиці Шевченка в ході обшуку виявлено та вилучено 14 системних блоків комп’ютерів, 14 моніторів до них, ноутбук, 3 відеокамери спостереження та грошові кошти в розмірі 17 тисяч гривень та 300 доларів США. У приміщенні знаходилися адміністратор, охоронець та гравці, особи яких встановлені.

У приміщенні лотомаркету по вулиці Батюка в ході обшуку виявлено та вилучено 21 системний блок комп’ютерів, 21 монітор до них та грошові кошти в розмірі 3 тисячі гривень. У приміщенні знаходився адміністратор, особу якого встановлено.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) — карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Триває досудове розслідування.