Інспектори Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області провели веселу пізнавальну зустріч з учнями початкових класів Ніжинської школи №1.PM819image003-567x381

На чергову зустріч з поліцейськими дітлахи чекали з нетерпінням. Вартові порядку ознайомили школярів з Правилами дорожнього руху та небезпекою, яка може їх очікувати на вулицях міста. Захід проводився в цікавій ігровій формі, щоб діти могли простіше запам’ятати прості, але настільки життєво важливі правила. Про це пише НІЖИН СЬОГОДНІ із посиланням на ГУ НП в Чернігівській області.

Упродовж уроку школярі дізналися де і як дозволяється переходити проїзну частину, де можна їздити на велосипеді, вивчали сигнали світлофора, дорожні знаки та яких заходів безпеки обов’язково необхідно дотримуватися, щоб не потрапити під колеса авто.

Дітлахи отримали масу задоволення від зустрічі з поліцейськими й пообіцяли вивчити на «відмінно» Правила дорожнього руху та завжди їх виконувати.

Неабияку цікавість у дітвори викликав перегляд повчальних мультфільмів про правила руху на дорозі, світлофор та небезпеки, на які можуть натрапити малюки.

Аби учні краще закріпили пройдений урок з безпеки руху, вартові доріг подарували школярам навчальні посібники для вивчення Правил дорожнього руху.