Про такий намір повідомив начальник Управління житлово-комунального господарства Анатолій Кушніренко на засіданні виконавчого комітету. За його словами, коштів на обрізання аварійних дерев в місті обмаль. А підприємець проводитиме і обрізання дерев, і подальшу утилізацію залишків власними силами.

Автор: Ольга Рогачова для «Уєздних новин»

Анатолій Кушніренко каже, що з міського бюджету на ці потреби виділили всього 10-20% від потрібної суми: «на 1 січня 2019 року загальна кількість вибракуваних дерев по місту, згідно актів обстеження, становить близько 4,5 тис штук. На території кладовищ – 400 дерев (авт... – вибракуваних) , на території громадських житлових будинків, шкіл, дитячих установ – 1700, на території парків і скверів – 300, на зелених зонах вздовж тротуарів та проїзних частин вулично-шляхової мережі – 2100. Ці дерева становлять загрозу життю та майну людей та можуть бути причиною виникнення надзвичайної ситуації. Ви прекрасно розумієте, що в зв’язку з складним фінансовим становищем та обмеженням виділення коштів з міського бюджету, за рік виконуються роботи десь 10-20% від потреби. Минулого року на території міста сталося падіння близько 30-ти аварійних дерев.»

Управлінням ЖКГ на бюджет 2019 року була подана пропозиція на виділення коштів в сумі 800 тис грн. на виконання даних робіт. Виділено 190 тис грн...

«В лютому до нас (авт... – до У ЖКГ та Б) звернувся ФОП Олександр Сергійович Залозний з пропозицією про виконання робіт по видаленню дерев на території міста на безоплатній основі: за рахунок видаленої деревини, яка є неділовою. В першу чергу ми йому надали виконання робіт по вул... Шевченка. Приблизна вартість одного дерева сягає близько 4 тис. грн..., якщо діаметр десь 50-80 см. Поки ми даємо йому 25 дерев. Побачимо, як він виконає свої зобов’язання», — розповідає Анатолій Кушніренко.

За його словами, підприємець погодився обрізати дерева і на кладовищах. Виконавчий комітет підтримав таке рішення.

За словами начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Геннадія Чернишова, минулоріч на зняття аварійних дерев витратили 888867 грн з міського бюджету.