Сьогодні 9 жовтня, в смт Дружба Ічнянського району близько 3 год. 30 хв. виникла пожежа на арсеналі зберігання боєприпасів. Наразі проводиться евакуація населення з низки населених пунктів Ічнянського  та Прилуцького районів.

Зокрема евакуації підлягають:

— Ічнянський район: м. Ічня, смт Дружба, села Августівка, Безводівка, Буди, Грабів, Лучківка, Пелюхівка, Червоне, Бурімка, Безбородьків, Шиловичі, Ольшана, Нова Ольшана, Тарасівка, Гмирянка, Городня, Гужівка, Заудайка, Коршаки, Монастирище, Веприк, Сезьки, Гейці, Дзюбівка, Коломійцеве, Тишківка, Хаєнки, Воронівка, Киколи.

— Прилуцький район: села Лісові Сорочинці, Стрільники, Обичів, Заудайка, Радьківка, Колісники, Левки.

Перекриті три дороги державного значення та авіапростір в радіусі 30 кілометрів. На території всієї Чернігівщини, особливо на кордоні, посилені заходи безпеки. 

На площі Франка було організовано штаб евакуації, до якого вже прибувають люди з можливої зони ураження. У міськвиконкомі надають першу медичну допомогу, теплі речі, після чого відбувається розподіл людей по пунктам тимчасового розміщення.

До штабу евакуації громадські активісти та небайдужі громадяни вже звозять необхідні речі, продукти харчування, воду. Всі небайдужі можуть привозити теплі речі, їжу, воду, засоби гігієни, матраци до центрального штабу евакуації у виконкомі, або ж до пунктів евакуації які знаходяться за адресами:

 

  • Ніжинська гімназія №3, вул. Московська , 6-А тел. 7-19-13
  • Ніжинська ЗОШ І – ІІ ст. №9, вул. Шевченка 103, 3-16-51
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, вул. Об’їжджа, 123 тел. 3-14-42
  • Ніжинський навчально-виховний комплекс № 16 «Престиж», Вул. 3-й мікрорайон, б. 11 тел. 3-12-03
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 17, Ніжин, вул. Прилуцька,162, Тел.: 2-67-8

Автор- Юлія Гринько